+38 (096) Дивитись всі
Телефонуйте нам:
Пишіть нам:
0

Контрацептиви для собак

Сортувати:
Фильтр
Показано товарів:0
Показано товарів: 0
Стати членом клубу Pets

Будьте в курсі останніх новинок, акцій і знижок

Контрацептиви для собак: добре чи погано?

У кожного власника собаки неминуче виникає питання: як бути з потомством або як запобігти небажаній вагітності. Ті хто не хоче "в'язати" улюбленця знають, що найефективніший спосіб запобігти вагітності - це просто уникнути в'язки. Однак у період тічки у самки, це не так то просто. Вона шукатиме зустрічі з самцем і її поведінка буде нестерпною.

На сьогоднішній день існує безліч методів контрацепції для домашніх тварин: як тимчасової, так і довічної дії. Звісно, за них потрібно дати певні кошти, але це забезпечить вам і вашому улюбленцю спокій. Способи запобігання вагітності вихованця:

 1. Стерилізація.
 2. Гормональна контрацепція за допомогою протизаплідних препаратів для собак.

До других до них належать:

 • Таблетки.
 • Краплі.
 • Суспензії.
 • Ін'єкції.
 • Гормональні чипи.

Частина з цих засобів вимагають виключно роботи ветеринарів і тому для власника не завжди зручні. Таблетки, краплі та суспензії може використовувати сам господар. Однак не варто забувати, що будь-яке гормональне втручання плаче за собою наслідки. Важливо чітко розуміти ризики і перед застосуванням протизаплідних таблеток для собак проконсультуватися з фахівцем.

Кожен із засобів ефективний за умови правильного використання та регулярності. Таблетки мають позитивні відгуки від власників собак і є одним з найпопулярніших способів контрацепції дорослих тварин.

Купити безпечні контрацептиви для тварин ви можете на нашому сайті, також ми пропонуємо широкий вибір корми для стерилізованих собак та інших товарів для вихованців.

Плюси та мінуси протизаплідних

Отже, ми розібралися які способи уникнення небажаної вагітності для тварин існують. Тепер розглянемо переваги та недоліки протизаплідних засобів для собак.

Переваги ін'єкцій:

 • Тимчасова дія.
 • Одне введення діє від 3 до 12 місяців.

Недоліки:

 • Обов'язково потрібно їхати в клініку для проведення процедури.
 • Побічні ефекти.

Гормональні контрацептиви для собак. Таблетки, краплі, суспензії.

Плюси:

 • Легко придбати.
 • Мають також тимчасову дію.
 • Найкращі препарати для самостійного введення.

Мінуси:

 • Важко ввести засіб тварині без залишку.
 • Має низку побічних ефектів у разі занадто тривалого застосування.

Кожен із препаратів має безпечний склад, проте будь-яке гормональне втручання має вплив на організм тварини. Тому кожен власник ухвалює рішення, про те як буде уникати небажаного потомства.

У нашому зоомагазині ви можете замовити онлайн якісні протизаплідні препарати для тварин, а також вибрати раціон для свого собаки. У нас є консерви для собак на будь-який смак, сухі корми та ласощі.

Допоможемо з вибором якісних засобів контрацепції для собак

Кваліфіковані фахівці інтернет-зоомагазину Pets.ua мають великий досвід і знання, тому зможуть допомогти з вибором не тільки протизаплідних для собак, а й будь-якого продукту для вашого вихованця.

У нас ви можете купити протизаплідні таблетки для собак, а також краплі, суспензії та інші форми випуску, до того ж можете проконсультуватися про правила приймання препаратів. Ми завжди володіємо наявністю товарів за доступною ціною. У широкий асортимент нашого магазину входять не тільки препарати для тварин, а й різні раціони для улюбленців, лікувальні корми для собак, ласощі та великий вибір товарів для догляду за собаками.