+38 (096) Дивитись всі
Телефонуйте нам:
Пишіть нам:
0

Корм для стерилізованих котів Brit Care (Бріт Кеа)

Сортувати:
Фильтр
Показано товарів:3
Показано товарів: 3
Стати членом клубу Pets

Будьте в курсі останніх новинок, акцій і знижок

Бріт для стерилізованих кішок - ідеальне харчування, яке допоможе дорослим тваринам відновитися після операції та почуватися добре.

Стерилізація - це потрібна та корисна операція, що подовжує життя кішки та зменшує ризик виникнення сечокам'яної хвороби. Найголовнішим у цьому випадку є підбір правильного корму.

Це пов'язано і з тим, що після операції з'являється більше чинників ризику інших небезпечних захворювань:

  • Ожиріння.
  • Порушення серцево-судинної системи.
  • Цистит.
  • Захворювання печінки.
  • Порушення опорно-рухового апарату.

Усього цього можна уникнути, якщо одразу після операції віддати перевагу спеціалізованому харчуванню Бріт Каре для стерилізованих котів.

У каталозі товарів на сайті Pets можна підібрати сухий раціон для кішки за дуже доступною вартістю.

Збалансований корм Brit Care для стерилізованих кішок

Серед головних особливостей котів після операції, які впливають на вибір поживного раціону, варто виокремити:

  • Обмін речовин у кішки сповільнюється, улюбленець стає менш енергійним та більш млявим та ледачим. Але це стосується не всіх.
  • Знижуються енергетичні потреби. Щоб організм працював правильно, дорослим котам після стерилізації потрібно менше калорій.
  • У післяопераційний період часто знижується частота сечовипускання.
  • Тварини потребують гормонів, які до операції виділялися самі по собі. Після операції це потрібно заповнювати харчуванням Бріт для стерилізованих.

Спеціальний корм має оптимальний склад і містить максимум потрібних корисних речовин.

Замовити онлайн якісний і натуральний Brit Care для стерилізованих кішок можна в зоомагазині Pets. Також чудовою альтернативою йому буде вологий корм для котів Brit Care.

Асортимент корму для вашого улюбленця

Тварини після стерилізації потребують особливого догляду, і відповідного харчування. Погоджуючись на цю операцію, господарі кішки не тільки захищають себе від незручностей з незапланованим потомством. Найголовніше - це надійна профілактика безлічі захворювань. І тільки оптимально підібране харчування, як сухий раціон Бріт Каре для стерилізованих тварин, допоможе уникнути негативних змін в організмі і стане запорукою щасливого та здорового життя кішки.

Також, визначаючись із підходящим раціоном для свого улюбленця, варто звернути увагу на сухий корм Brit Care для котів, який вирізняється якістю та високою смаковою привабливістю.

Крім того, не варто забувати про інші нюанси під час вибору корму. Потрібно враховувати вік тварини, розмір, наявність тих чи інших проблем зі здоров'ям.

Корм Brit Care для стерилізованих кішок - найкращий вибір для вихованця! Ви можете купити спеціалізоване харчування за дуже доступною ціною в інтернет-магазині Pets. Асортимент на сайті вражає, там же можна уточнити наявність того чи іншого раціону для своєї тварини. Окремо варто відзначити доступність цін натурального та оригінального корму, а також можливість швидкої доставки по Україні.