+38 (096) Дивитись всі
Телефонуйте нам:
Пишіть нам:
0

Лікувальний корм для котів при цукровому діабеті

Сортувати:
Фильтр
Показано товарів:6
Показано товарів: 6
Стати членом клубу Pets

Будьте в курсі останніх новинок, акцій і знижок

Як підтримувати здоров'я котів при цукровому діабеті

Цукровий діабет є одним із найпоширеніших ендокринних захворювань у котів. Понад 95% котів із глюкозурією (подібно до людей) мають діабет 2 типу. Добре впоратися з цією проблемою допомагає не тільки правильно підібрана терапія інсуліном тривалої дії, а й правильне корисне харчування і догляд за вихованцем.

Більшість дорослих тварин з діабетом 2 типу страждають ожирінням від легкого до тяжкого ступеня, тому важливо скорегувати їхній раціон, щоб досягти ідеальної маси тіла контрольованим і здоровим чином. Домогтися цього можна за допомогою лікувального корму для кішок при цукровому діабеті. За рахунок зниження ваги вусатого друга часто вдається значно зменшити або, в ідеалі, повністю виключити інсулінотерапію.

Діабетичний корм для кішок виготовляється за особливою рецептурою з натуральних інгредієнтів, що дає змогу підтримати здоров'я улюбленця та знизити ризики під час захворювання. Такий котячий раціон створює підґрунтя для поліпшення стану, зниження навантаження на суглоби і на всі внутрішні органи, важливо лише лише тільки дотримуватися норм харчування і його режиму.

У нашому зоомагазині ви зможете купити лікувальний корм для вашого улюбленця з широкого каталогу товарів, в асортименті також консерви холістик класу для кішок.

Треба правильно обирати корисний раціон

Котячий корм для діабетиків, призначений для зниження ваги вихованців з діабетом, відповідає таким критеріям:

  • низький вміст енергії;
  • високий вміст клітковини;
  • високий вміст білка;
  • низький вміст розчинних вуглеводів;
  • збагачення L-карнітином і антиоксидантами.

Завдяки корму для котів із діабетом із низьким вмістом енергії та високим вмістом нерозчинної клітковини можна давати більші порції і таким чином забезпечувати достатню ситість між окремими прийомами їжі.

Клітковина забезпечує більш повільне засвоєння поживних речовин і, таким чином, допомагає краще контролювати рівень цукру в крові. Високий вміст білка у складі здорового харчування запобігає втраті м'язової маси, яка могла б виникнути через дефіцит калорій, і разом зі збільшенням фізичної активності сприяє росту м'язів.

Антиоксиданти поживного раціону захищають організм від негативного впливу хронічного запалення через ожиріння. L-карнітин сприяє використанню жирів як джерела енергії замість глюкози. При виборі раціону для кота з глюкозурією слід звертати увагу на склад і якість харчування.

У зоомагазині Петс ви можете замовити онлайн не тільки лікувальні раціони, а й сухий корм для кішок супер-преміум класу.

Рекомендації ветеринарів щодо вибору корму для котів діабетиків

Який корм для котів діабетиків купити краще, в кожному конкретному випадку залежить від ступеня тяжкості захворювання та індивідуальних переваг вихованця. Існують як сухі раціони, так і вологі, проте головним в обох випадках є дотримання норм і режиму годівлі, підтримувати активність, і нормальний рівень вітамінів і мінералів в організмі вихованця.

Сухий корм для кішок з діабетом зручний у використанні та зберіганні, однак при харчуванні тільки сухим раціоном слід пильно стежити за достатком вологи в організмі тварини. Ветеринари рекомендують чітко стежити за доступність чистої і свіжої води протягом усієї доби, а раціон видавати тільки на час прийому їжі.

Дотримуючись основних правил і використовуючи якісні зоотовари, ви допоможете своєму волохатому другові поліпшити своє здоров'я і подаруєте йому довше життя.

В інтернет-магазині Pets.ua в наявності вітаміни і добавки для кішок, лікувальні та щоденні сухі та вологі раціони, а також різні товари для догляду за вихованцями за доступними цінами. Наші кваліфіковані менеджери допоможуть з вибором продукту і організують доставку по Києву та Україні.