+38 (096) Дивитись всі
Телефонуйте нам:
Пишіть нам:
0

Корм від зубного каменю у котів

Стати членом клубу Pets

Будьте в курсі останніх новинок, акцій і знижок

Спеціальний корм від зубного каменю у котів

Кішки часто страждають від зубного нальоту і неприємного запаху з рота. Утворення каменю також є великою проблемою. Якщо тварина харчується тільки натуральною їжею або м'яким кормом, ця проблема більш актуальна. У довгостроковій перспективі бактерії можуть викликати гінгівіт, неприємний запах з рота і навіть втрату зубів. Оптимальне рішення - кілька разів на рік переводити тварину на корм для чищення зубів у кішок. Гранули, що сприяють інтенсивнішому відкушуванню, працюють за тим же механізмом, що і зубна щітка, ефективно видаляючи зубний наліт і камінь.

Корм для кішки забезпечує оптимальну гігієну порожнини рота:

  • Особлива форма і текстура вимагають інтенсивнішого відкушування, у такий спосіб механічно очищаючи й обмежуючи утворення зубного каменю.
  • Фосфати натрію зв'язують кальцій, що міститься в слині, тому зубний наліт не утворюється.
  • Спеціальний склад, що підтримує правильне функціонування сечовивідних шляхів у дорослих котів.
  • Містить Омега-3 і Омега-6 жирні кислоти, які підтримують усі функції організму.

Раціони для котів з проблемами зубів мають збалансований склад і містять всі необхідні поживні речовини, що благотворно впливають на здоров'я і життєвий тонус вихованця.

У нашому онлайн-зоомагазині ви можете придбати оригінальні продукти для вихованців з різними потребами. Ми пропонуємо раціони для шкіри та шерсті, для стерилізованих котів і численні продукти для щоденного харчування. Актуальність цін і наявність товарів можна уточнити у кваліфікованих співробітників магазину, які також можуть допомогти з вибором відповідного раціону.

Особливості правильного харчування

Спеціальний корм для чищення зубів у котів, підтримує гігієну порожнини рота, бореться з неприємним запахом з рота, має позитивний механічний і хімічний ефект, підтримує жування.

Зубний біль і проблеми виникають не тільки у людей, а й у вашої кішки. Очищувальні корми для кішок і котів піклуються про порожнину рота вихованця, завдяки хімічним і механічним процесам зменшується утворення зубного нальоту. У процесі тертя і зв'язування кальцію раціон також зменшує неприємний запах з рота, оскільки в ньому менше поширюються бактерії.

Крім того, спеціальні раціони також містять лише високоякісні інгредієнти, мають збалансовані склади та добре скомпоновані. Результатом є краще використання поживних речовин. Це, в свою чергу, призводить до щасливої, енергійної кішки, з високим рівнем здоров'я.

У нашому інтернет-магазині товарів для тварин ви можете придбати онлайн корм для кішок з проблемами зубів, а також інші ветеринарні продукти, такі як корми для чутливого травлення для підтримки травлення.

Чим може допомогти корм для котів із проблемами зубів

Корми для кішок, що очищають зубний наліт, допомагають не тільки підтримати здоров'я ротової порожнини, а й іноді дають поштовх для травлення. Такі раціони, як правило, містять велику кількість клітковини і часто призводять до поліпшення травлення. Однак не варто забувати, що це ж може призвести і до проблем зі шлунком, тому вводити і виводити котячий корм для зубів потрібно поступово.

Купити корм від зубного каменю у кішок є гарною ідеєю для профілактики проблем з порожниною рота, проте цей раціон не завжди підходить для постійного харчування, тому бажано проконсультуватися з ветеринаром про те, як і коли краще ввести його улюбленцю в їжу. До того ж вартість подібного харчування вища, ніж інших повноцінних кормів, це, звісно, виправдано, адже технології виробництва та сировина коштують значно більше.

Ціни в зоомагазині Pets.ua вказані прямо на сторінці з товаром, вони актуальні і завжди справедливі. Продаж здійснюється відразу після замовлення на сайті. Ви можете придбати для свого вихованця різні корми і ласощі, вологий раціон, а також різні спеціальні харчування, наприклад корм стерилізованим котам.