+38 (096) Дивитись всі
Телефонуйте нам:
Пишіть нам:
0

Корм породистим котам Royal Canin

Кожна кішка унікальна і потребує особливого корму! В Royal Canin вивчають властиві різним породам особливості і об'єднують наукові знання в сфері здорового харчування, отримані від експертів дієтологів і ветеринарів, щоб створити продумані до дрібниць раціони для породистих котів. Від особливостей будови черепа і щелеп до типу шкіри і шерсті - приділяється увага кожній дрібниці!

Сортувати:
Фильтр
Показано товарів:10
Всі раціони для котів Royal Canin
ВИБРАТИ
Показано товарів: 10
Стати членом клубу Pets

Будьте в курсі останніх новинок, акцій і знижок

Одним з головних факторів, що впливають на раціон домашньої кішки є порода. Від неї безпосередньо залежить потреба вихованця в різних поживних речовинах і мінералах. Тому якщо у вас мейн-кун, перс, сіамец або сфінкс, то рекомендується годувати улюбленця раціоном для чістопородістих котів Роял Канін. Даний бренд перший підійшов до питання розробки монобрендового харчування, відкривши у себе масштабний дослідницький центр, де в реальних умовах тестували і покращували формулу раціонів під кожну популярну породу. Зараз на ринку України французький виробник єдиний, хто надає широку лінійку дієт під різні породи котячих. Серед кормів для породистих котів Royal Canin ви знайдете саме той корм, який необхідний вашому улюбленцю.

З урахуванням особливих потреб породистої кішки

У компанії Royal Canin переконані, що кожен кіт унікальний. Виробник вивчає притаманні різним породам особливості і об'єднує наукові знання в сфері здорового харчування, отримані від експертів-дієтологів і ветеринарів, щоб створити продумані до найдрібніших деталей раціони для вашого чистопородного кота. Від особливостей будови черепа і щелеп до типу шкіри і шерсті - компанія приділяє увагу кожній дрібниці, щоб розкрити всю величність вашого кота. Саме тому корм Royal Canin для породистих кішок - це найкраще рішення для вашого вихованця!

Кожен раціон враховує всі особливості розвитку породистої тварини і найкращим чином підходить для нього. Особливий склад забезпечить ідеальну шерсть, а за рахунок оптимального співвідношення білків, жирів і вуглеводів, ваш улюбленець придбає відмінну і правильну статуру. Ви більше ніде не знайдете харчування з аналогічними властивостями. Не дарма численні покупці по всьому світу віддають перевагу сухим і вологим раціонів для породистих котів Роял Канін.

Клієнти відзначають, що при переході на раціон відповідно до породою здоров'я і краса тваринного поліпшувалися.

Доступні раціони чистопородним котам

Ретельний науковий підхід, спільно з новітніми технологіями виробництва, а також високим рівнем контролю якості готової продукції, роблять корм для породистих кішок Роял Канін одними з кращих і найбільш популярних на світовому ринку. Це дає нам всі підстави впевнено заявляти, що якщо ви хочете купити харчування для кота, то, з імовірністю 99% ви підберете необхідний корм в лінійці Royal Canin, в якій представлені дієти для наступних порід:

  • британська короткошерста;
  • мейн-кун;
  • перська;
  • сіамська;
  • сфінкс;
  • бенгальська.

Вибрати корм для породистого кота Royal Canin - це значить забезпечити свого вихованця кращим харчуванням, яке задовольнить усі його щоденні потреби і підвищить якість життя. Відмінні смакові властивості дієт швидко припадуть до смаку вашому улюбленцю. Подбайте про свого улюбленця - купуйте тільки дійсно корисну їжу, яка давно себе показала на практиці!